?

Log in

No account? Create an account

Глокая куздра VS. Energeia

Стрибання в мовну інсталяцію

Social capital

  • less than 10
Name:
dubchack
Birthdate:
10 December
Location:
External Services:
  • dubchack@livejournal.com
Schools:
Хворіємо на лінгвістику. Заходьте)
Щоправда, є
певні антиномії, у межах яких формується его цього журналу і вже сформоване его того, хто його веде.
Ой, яка чудова українська мова – погано. Ой, це ж унікальна фоне-морфо-лексо-синтаксична і іже одиниця української мови - добре.
Визначення й вивчення граматичних категорій з підручників – погано. Виявлення ролі граматичних категорій у мовній картині світу – добре.
Лінгвістичне теоретизування – погано. Лінгвістичний експеримент – добре.
Мовна політика – погано. Мовний вплив і мовна свідомість – добре.
Треба писати / казати / чути так, а не інакше – погано. Треба писати / казати / чути так, бо це висвітлено / досліджено / доведено в … – добре.
Побивання за нещасним минулим і теперішнім української мови / літератури / національної свідомості / держави /харчової промисловості/ статевого виховання/ політики і «Боже, у який страшний час ми живемо» – погано. Амбітні досліди, ідеї і міркування щодо майбутнього української мови / літератури / національної свідомості / держави /харчової промисловості/ статевого виховання/ політики і «Слава ті, Господи, що ми вдома» – добре.
Dubchack, ти дура – погано. Dubchack, ти дура, бо: 1)…; 2)…; 3)… – добре.
Буду шалено вдячна за стьоб, іронізування, всілякий гон, лайку і мовні провокації. Без цього моя редакторська робота – гівно. І не лише редакторська.

Усі мови вітаю, усі мови естетично довершені.

free counters


linguistics, Юра Шевчук, а судьї хто, бєспощадний український індивідуалізм, в разумних прєдєлах, варті пошани лінгвісти, взуття, видавництва, вітя бронюк, дотепні, етнолінгвістика, когнитивная лингвистика, мова, мовна політика, мовознавство, націоналістичне, нє начінай раді бога, опа!, психолінгвістика, редагування, сенс, стрьом, стьоб, та пєрєстань, ти чьо, украЇнці і укрАінци, языкознание

Social capital

  • less than 10

Statistics